Що таке ексклюзивний договір?

Ексклюзивний договір – це письмовий договір, в якому продавець доручає продаж власної нерухомості одній агенції та зобов’язується протягом терміну дії договору не здійснювати жодних дій з відчуження об’єкта без участі агенції.

Багатьом покупцям здається, що ексклюзивний договір обмежує можливості продавця – без нього можна залишити заявки у всіх агенціях нерухомості, та паралельно займатись продажем самому. Але насправді це не зовсім так. У базах агенцій нерухомості сотні об’єктів, і відразу ж рекламувати об’єкти без договору, жодна агенція не стане. Та й якщо цією нерухомістю займається ще хтось, то навіщо витрачати гроші на рекламну кампанію даремно? В кінцевому результату продажем практично не займається ніхто.


Передавши агенції нерухомості «ТТ» право на продаж власного нерухомого майна, клієнт отримує ряд переваг:

1. Захист продавця від криміналу і непрофесіоналізму
Новачок на ринку нерухомості цілком може стати жертвою шахраїв. Даючи інформацію в декілька агенцій нерухомості, замість зустрічі з покупцями Ви ризикуєте потрапити до людей, які спробують заволодіти вашою нерухомістю злочинним шляхом. При цьому Вам навряд чи вдасться з’ясувати, звідки стався витік інформації. Тільки якщо Ви укладаєте ексклюзивний договір і здаєте документи на зберігання, агенція повністю відповідає за Вашу безпеку. Як тільки шахраї дізнаються, що по вашому об’єкту укладений ексклюзивний договір і документи зберігаються в агенції, вони не почнуть виявляти цікавість до Вас і Вашої нерухомості.

2. Захист економічних і правових інтересів продавця
Оформивши відношення ексклюзивним договором, клієнт нашої агенції нерухомості отримує всі необхідні консультації по юридичних, маркетингових і податкових питаннях. Напрацьовані технології, досвід і високопрофесійна підготовка співробітників компанії гарантують надійний захист фінансових і правових інтересів продавця. Проходження операції строго відстежується на всіх етапах. Укладаючи ексклюзивний договір, Ви отримуєте упевненість в тому, що Ваші фінансові і правові інтереси захистить агенція нерухомості.

3. Реальна оцінка об’єкту нерухомості і краща орієнтація на ринку
Неможливо назвати точну вартість об’єкту нерухомості, почувши його опис по телефону. Працівники агенції нерухомості вивчають аналогічну нерухомість у Вашому районі, виявляючи, чим інші об’єкти кращі, які мають недоліки, аналізують очікування ринку, попит і пропозицію, ціни реальних продажів, а не ціни пропозиції, вказані в друкарських каталогах. Такий докладний маркетинг дозволяє реально оцінити об’єкт нерухомості і показати покупцеві всі його переваги в порівнянні з аналогічними. Укладаючи ексклюзивний договір, Ви отримуєте можливість вигідно продати свою нерухомість в найкоротші терміни.

4. Заощадження часу і зменшення непотрібних контактів
Скільки годин, що складаються в дні, тижні, місяці, буде потрібно людині, що продає нерухомість, на телефонні розмови і зустрічі з потенційними покупцями? Багато! І немає жодної гарантії, що всі витрати часу і сил не виявляться марними. А оскільки час — це гроші, резонно його економити, доручивши весь пов’язаний з пошуком покупця клопіт агенції нерухомості «ТТ». Фахівці нашої агенції, діючи по напрацьованих технологіях, впораються з ними швидше і успішніше.

5. Ефективна схема реклами
У яких виданнях дати рекламу про продаж нерухомості? Чи варто розвішувати оголошення на під’їздах і зупинках або краще всього вдатися до можливостей Інтернету? І які фінансові витрати на рекламу забезпечать її віддачу? Всі ці питання не стоять перед продавцем, що уклав ексклюзивний договір. Наша агенція запускає ексклюзивну рекламу по своїх багаточисельних, безвідмовно діючих інформаційних каналах. Агенція використовує передові і дуже ефективні технології візуальної презентації об’єктів нерухомості. Повнота і широта реклами об’єкту, що продається, забезпечують її ефективність і, кінець кінцем, успіх всієї операції. Такі тимчасові і фінансові витрати на рекламу можливі тільки якщо агенція впевнена, що Ви співпрацюєте тільки з нею. Укладаючи ексклюзивний договір, Ви отримуєте максимально ефективну рекламу.

6. Можливість продати нерухомість за максимальною ціною
Покупець знає, що історія ексклюзивних об’єктів нерухомості, що продаються через надійні фірми, ретельно перевірена, і тому готовий платити за них більше. Підготовлених, «чистих» об’єктів нерухомості на ринку не так багато. Укладете ексклюзивний договір — і агенція нерухомості «ТТ» витратить гроші і час на перевірку об’єкту, на його підготовку до продажу, а покупець буде готовий заплатити за гарантії свого спокою навіть вище за ринкову вартість.

7. Можливість працювати з професійною агенцією
Основами професійної кваліфікації в агенції нерухомості «ТТ» є коректність і тактовність. Тому, якщо клієнт відмовляється від ексклюзивного договору, то йому не нав’язуватимуть таку форму роботи. Проте треба розуміти, що пріоритетною для нашої агенції нерухомості є саме робота по ексклюзивних договорах, підтверджуючих серйозність намірів клієнта. Не укладаючи ексклюзивний договір, Ви самі ставите себе в менш вигідне положення в порівнянні з тими, хто вибрав цю форму роботи. Звичайно, це не означає, що агент не займатиметься Вами. Просто робота може зайняти більше часу. Але рішення залишається за Вами.
Show Buttons
Hide Buttons